Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 14. 10. 2021)

Stále se zlepšujeme i na základě vašich podnětů! V našem konfigurátoru počítačových pomůcek naleznete…

(St 13. 10. 2021)

V tomto historickém okénku se zaměříme na terminologii, která už po dobu takřka čtvrt století provází…

(Út 5. 10. 2021)

V dnešní novince si blíže představíme pojem „SMA“, s kterým se můžete mimo jiné setkat při objednávce…

 

Sociálně

Jízdní řády IDOS pro Windows jsou pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P zdarma

31. 5. 2019 | Tomáš Hromádka

Společnost Adaptech s.r.o. s velkým potěšením oznamuje, že na základě dlouhodobého jednání se společností CHAPS spol. s r.o. zajistí držitelům průkazů ZTP a ZTP/P licenci softwaru IDOS pro Windows zdarma.

Co je IDOS

Program IDOS slouží k prohlížení jízdních řádů a vyhledávání různých druhů dopravního spojení nejen v rámci České republiky. K dispozici jsou jak autobusové a vlakové jízdní řády České a Slovenské republiky, tak i česká MHD. Verze IDOS Pro Windows nabízí nejširší možnosti práce s jízdními řády, a to offline ve formě stoprocentně přístupné pro všechny odečítače obrazovky. Pro průběžnou aktualizaci dat vyvinula společnost Adaptech velmi šikovnou utilitku IDOSUpdate, s jejíž pomocí si uživatel jedním kliknutím zaktualizuje data všech svých nainstalovaných jízdních řádů. Utilitu IDOSUpdate v1.5.2 cz si můžete stáhnout z našich stránek v sekci „Ostatní software“.

Jak licenci získat

Pro získání bezplatné licence programu IDOS pro Windows je třeba zaslat požadavek spolu s kopií průkazu ZTP či ZTP/P na e-mailovou adresu info@adaptech.cz a jako předmět zprávy uvést „IDOS ZTP“. Na základě tohoto požadavku bude uživateli zaslán odkaz ke stažení softwaru spolu s licenčním číslem. Licence je platná po dobu platnosti jízdních řádů. Ty platí vždy jeden rok a obvykle končí v polovině prosince. O další prodloužení licence je třeba opětovně požádat.

Závěr

Věříme, že díky této skvělé nabídce a výbornému softwaru IDOS pro Windows vždy dojedete do cíle.

Zpět