Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 10. 6. 2021)

Tato verze, vydaná 1. června, se soustřeďuje na čtení textu, nechybí ale ani množství obecných vylepšení…

(Po 17. 5. 2021)

Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě další aktualizace softwaru telefonů Kapsys…

(St 5. 5. 2021)
Představíme vám a otestujeme několik nejpoužívanějších aplikací pro platformu iOS a jejich alternativy.
 

Sociálně

Jízdní řády IDOS pro Windows jsou pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P zdarma

31. 5. 2019 | Tomáš Hromádka

Společnost Adaptech s.r.o. s velkým potěšením oznamuje, že na základě dlouhodobého jednání se společností CHAPS spol. s r.o. zajistí držitelům průkazů ZTP a ZTP/P licenci softwaru IDOS pro Windows zdarma.

Co je IDOS

Program IDOS slouží k prohlížení jízdních řádů a vyhledávání různých druhů dopravního spojení nejen v rámci České republiky. K dispozici jsou jak autobusové a vlakové jízdní řády České a Slovenské republiky, tak i česká MHD. Verze IDOS Pro Windows nabízí nejširší možnosti práce s jízdními řády, a to offline ve formě stoprocentně přístupné pro všechny odečítače obrazovky. Pro průběžnou aktualizaci dat vyvinula společnost Adaptech velmi šikovnou utilitku IDOSUpdate, s jejíž pomocí si uživatel jedním kliknutím zaktualizuje data všech svých nainstalovaných jízdních řádů. Utilitu IDOSUpdate v1.5.2 cz si můžete stáhnout z našich stránek v sekci „Ostatní software“.

Jak licenci získat

Pro získání bezplatné licence programu IDOS pro Windows je třeba zaslat požadavek spolu s kopií průkazu ZTP či ZTP/P na e-mailovou adresu info@adaptech.cz a jako předmět zprávy uvést „IDOS ZTP“. Na základě tohoto požadavku bude uživateli zaslán odkaz ke stažení softwaru spolu s licenčním číslem. Licence je platná po dobu platnosti jízdních řádů. Ty platí vždy jeden rok a obvykle končí v polovině prosince. O další prodloužení licence je třeba opětovně požádat.

Závěr

Věříme, že díky této skvělé nabídce a výbornému softwaru IDOS pro Windows vždy dojedete do cíle.

Zpět