Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Fri 20. 11. 2020)
(aktualizováno 11. 1. 2021) SuperNova 19.05, vydaná 18. listopadu, obsahuje řadu vylepšení, včetně ...
(Wed 21. 10. 2020)
Používáte na počítači sociální síť Facebook a jste nevidomí? V tom případě s největší pravděpodobnos ...
(Fri 2. 10. 2020)
Tato verze, vydaná společností Dolphin dne 28. října, se nese ve znamení oprav několika chyb. ...
 

Sociálně

Konfigurátor multifunkčních komunikačních pomůcek pro zrakově postižené na bázi Apple iPhone

1. Vyberte úhlopříčku multifunkční komunikační pomůcky

Úhlopříčka je důležitým faktorem při výběru zvláštní pomůcky. Konkrétní forma zdravotního postižení může být pro její výběr určující. Úhlopříčky větší než 6 palců nabízíme pouze jako nadstandard.

 
 
 
 

2. Vyberte telefonní přístroj

Veškeré nabízené telefony jsou pečlivě vybírány a testovány tak, aby vyhovovaly požadavkům pro multifunkční komunikační pomůcku.

 
 

2.1 Parametry a funkce telefonního přístroje

Přístroje
Fotografie mobilních zařízení
Operační systém
max. verze OS
VoiceOver (přístupnost)
Vnitřní paměť
Rozlišení hlavního fotoaparátu
Objektivů hlavního fotoaparátu
Selfie kamera
Dioda blesku
Wi-Fi
NFC
Snímač otisku prstu
Akcelerometr
GPS
Senzor přiblížení
Elektronický kompas
Barometr
Výdrž na baterii
Plocha displeje
Bluetooth
Sluchátkový konektor
Úhlopříčka displeje
Šířka
Výška
Hloubka (tloušťka)
Hmotnost
Cena
 
 
Zobrazit srovnání všech telefonů

3. Vyberte doplňkové volby

Některé komponenty mohou být dle našeho názoru vnímány jako nadstandardní řešení.

 
Nelze odebrat. Aby mohl klient pomůcku řádně používat a aby ji měl nastavenou tak, jak potřebuje, je nutné nejdříve systém iOS a také speciální software správně nainstalovat a nastavit. Je to práce, kterou neschováváme do přemrštěných cen hardwaru ani softwaru, ale transparentně ji uvádíme do všech našich kalkulací.
 
 
Alternativou ke KNFB Readeru Enterprise, která je navíc zdarma, je Microsoft Seeing AI. Nabízí obdobné funkce. Pokud tuto nadstandardní položku přece jen v nabídce požadujete, přidejte si tento požadavek do poznámky.
 
Neplacená alternativa k aplikacím Envision AI a KNFB Reader. Instalujeme do všech pomůcek.
 
Alternativou k aplikaci BlindSquare, která je navíc zdarma, jsou aplikace Near by explorer a navigace Lazarillo. Nabízí obdobné funkce. Pokud tuto nadstandardní položku přece jen v nabídce požadujete, přidejte si tento požadavek do poznámky.
 
Alternativou k Voice Dream Scanneru, která je navíc zdarma, je Microsoft Seeing AI. Nabízí obdobné funkce. Pokud tuto nadstandardní položku přece jen v nabídce požadujete, přidejte si tento požadavek do poznámky.
 
Alternativou k Envision AI, která je navíc zdarma, je Microsoft Seeing AI. Nabízí obdobné funkce. Pokud tuto nadstandardní položku přece jen v nabídce požadujete, přidejte si tento požadavek do poznámky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena vámi vybrané a nakonfigurované pomůcky je pouze orientační. Můžete požádat o potvrzení vaší konfigurace/nabídky ze strany společnosti Adaptech s.r.o. Získáte tak závaznou a potvrzenou nabídku v el. podobě, která bude mít platnost 90 dní. Tu je pak následně možné použít jako podklad při jednání ve věci žádosti o zvl. pomůcku nebo jako srovnávací nabídku v již probíhajících řízeních.

Požádat o potvrzení konfigurace/nabídky

 

Prohlášení o vyzkoušení

Jedná se o jeden z možných podkladů pro jednání o příspěvku na kompenzační pomůcku. Vystavujeme jej po osobní návštěvě našeho specialisty nebo pokud čestně prohlásíte, že jste si danou pomůcku vyzkoušeli např. ve vašem centru pro zrakově postižené.
 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto udělujete souhlas společnosti Adaptech s.r.o., se sídlem Smetáčkova 1484/2, 158 00, IČ:27196992, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, pod spisovou značkou C 103691. (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:

  • Jméno a příjmení
  • E-mail
  • Telefon

Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné je zpracovat za účelem zaslání vyžádané nabídky. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 5 let.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti (info@adaptech.cz).

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.

Vezměte prosíme na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů
  • na přenositelnost údajů
  • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud

 
Všechny námi nabízené mobilní telefony Apple iPhone pochází z oficiální české distribuce.

Stálý odkaz vámi zvolené konfigurace:

Stálý odkaz si můžete uschovat pro pozdější návrat k vámi zvolené konfiguraci nebo jej jen přeposlat známému či kolegovi.
Pomůcky v těchto konfiguracích jsou nedělitelným celkem. Změna cen vyhrazena.
Obrázky jsou pouze ilustrativní.