Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 10. 6. 2021)

Tato verze, vydaná 1. června, se soustřeďuje na čtení textu, nechybí ale ani množství obecných vylepšení…

(Po 17. 5. 2021)

Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě další aktualizace softwaru telefonů Kapsys…

(St 5. 5. 2021)
Představíme vám a otestujeme několik nejpoužívanějších aplikací pro platformu iOS a jejich alternativy.
 

Sociálně

SuperNova a ScreenReader 17.05: podpora Microsoft Office a dalších nejpoužívanějších aplikací

22. 11. 2018 | Petr Řehák

Předevčírem vydaná verze produktů Dolphin SuperNova a ScreenReader se soustřeďuje především na podporu a opravy pro nejpoužívanější verze aplikací sady Microsoft Office, ale najdou se i další opravy.

NOVINKA: Podpora pro aplikace sady Microsoft Office 2019

OPRAVA: Věrné vyhlazení v aplikacích Office 365

Následkem aktualizace sady Office 365 docházelo k narušování zvětšeného textu programu SuperNova v rozbalovacích nabídkách a kalendáři aplikace Microsoft Outlook. Tyto problémy byly nyní opraveny.

OPRAVA: čtení a zvýrazňování v aplikaci Excel 2016

Někteří zákazníci se setkávali s problémy, kdy při úpravě buňky nebyl správně čten obsah buňky a chybělo zvýraznění kurzoru. Oba tyto problémy byly nyní vyřešeny.

OPRAVA: pád v přítomnosti více grafických karet

Byla zařazena oprava pro zákazníky provozující SuperNovu na počítačích s více grafickými kartami. V takovém případě mohlo docházet k pádům při spouštění programu.

OPRAVA: Chrome

  • Nedávná aktualizace webového prohlížeče Chrome 70 přivodila problémy všem uživatelům, kteří se pokoušeli zadávat text do vyhledávacího pole na webu Google. Docházelo k náhlému přechodu z formulářového režimu do režimu Dolphin kurzoru. Verze 17.05 již s tímto změněným chováním Chromu počítá.
  • Přepínací tlačítka v nastavení Chromu nebyla ohlašována.
  • Dolphin kurzor přeskakoval horní řádek tlačítek na stránce potvrzení přihlášení do účtu Office 365.

OPRAVA: Režim hosta nepracoval ve Windows 7

Byla zařazena oprava pro uživatele, kteří si stěžovali na nefunkčnost režimu hosta v edici SuperNova USB po zasunutí do počítače se systémem Windows 7.

OPRAVA: EnterpriseConfig v edici SuperNova Enterprise

Uživatelé edice SuperNova Enterprise, kteří použili nástroj EnterpriseConfig k exportování registru na 64bitových systémech, hlásili, že byla vyexportována nesprávná nastavení. Tento problém byl opraven.

OPRAVA: Pošta ve Windows 10

Po aktualizaci společnosti Microsoft pro aplikaci Pošta přestala SuperNova správně sledovat zvětšení a číst text aplikace. Tento problém byl vyřešen.

Demoverzi produktů SuperNova a Dolphin ScreenReader si můžete jako vždy stáhnout ze sekce Ke stažení na našem webu. Pro majitele licence verze 17 je tato aktualizace zdarma.

Zpět