Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 14. 10. 2021)

Stále se zlepšujeme i na základě vašich podnětů! V našem konfigurátoru počítačových pomůcek naleznete…

(St 13. 10. 2021)

V tomto historickém okénku se zaměříme na terminologii, která už po dobu takřka čtvrt století provází…

(Út 5. 10. 2021)

V dnešní novince si blíže představíme pojem „SMA“, s kterým se můžete mimo jiné setkat při objednávce…

 

Sociálně

ZoomText Fusion: revoluční plnohodnotné zvětšování a čtení obrazovky

20. 11. 2015 | Petr Řehák

Společnost Ai Squared s potěšením oznamuje příchod nejnovějšího produktu ZoomText Fusion, navrženého pro osoby s pokročilou nebo progresivní zrakovou vadou. ZoomText Fusion nabízí všechny funkce a výhody produktu ZoomText Magnifier/Reader, a navíc přidává úplný modul čtení obrazovky. ZoomText Fusion přináší nejkomplexnější a nejpřívětivější řešení čtení obrazovky, se kterým se můžete na trhu setkat.

ZoomText Fusion přečte úplné informace o činnosti, kterou provádíte a o objektu, se kterým se setkáte, kdekoli se nacházíte. Ať už potřebujete prohlížet webové stránky, psát e-maily, vytvářet dokumenty, pracovat se sešity, vytvářet nebo spouštět prezentace PowerPoint nebo pracovat s vlastními programy, ZoomText Fusion dokáže inteligentně oznamovat vše, co potřebujete slyšet, a to přesně ve chvíli, kdy to chcete slyšet, můžete například chtít ověřit formátování a rozložení dokumentu Word. S programem ZoomText Fusion můžete tuto informaci dostat na vyžádání nebo při revizi dokumentu, a to i bez zrakové kontroly. ZoomText Fusion rovněž podporuje poslední webové standardy, takže váš zážitek z prohlížení webu bude vždy ten nejlepší. Přizpůsobte si míru výřečnosti v libovolném programu.

Díky inovativním nástrojům Centrum školení a Režim výuky bude pro vás seznamování a práce s programem ZoomText Fusion rychlá, snadná a zábavná. Režim výuky vás provede krok po kroku po cestě za poznáním programu Fusion a poskytne mluvené tipy pro interakci s rozličnými ovládacími prvky systému Windows, jako jsou tlačítka, zaškrtávací políčka, editační pole a další. Centrum školení zas nabízí jednoduché a přímočaré rozhraní, jež vás naučí pracovat s programem ZoomText Fusion na vašem počítači prostřednictvím obrazových, zvukových a textových pokynů.

Jeremy Curry, ředitel oddělení produktového managementu, je vizionářem, stojícím za vznikem produktu ZoomText Fusion. Uvědomoval si nesmírný potenciál, jaký v sobě skrývá spojení již kvalitního produktu ZoomText Magnifier/Reader s plnohodnotným programem pro čtení obrazovky. „ZoomText Fusion je zdaleka nejlepším produktem ZoomText, jaký jsme kdy sestavili. Jako produktový manažer jsem sám uživatelem programu ZoomText s progresivní zrakovou vadou a s programem Fusion si mohu být jist, ať bude vývoj mé zrakové vady jakýkoli, že budu moci stále pracovat s počítačem a programem ZoomText.“

Česká lokalizace programu ZoomText Fusion se připravuje, poté bude program, jako všechny ostatní, k dispozici ke stažení na našich webových stránkách v 60denní zkušební verzi. Zároveň dojde k aktualizaci ceníku.

Zpět