Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 10. 6. 2021)

Tato verze, vydaná 1. června, se soustřeďuje na čtení textu, nechybí ale ani množství obecných vylepšení…

(Po 17. 5. 2021)

Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě další aktualizace softwaru telefonů Kapsys…

(St 5. 5. 2021)
Představíme vám a otestujeme několik nejpoužívanějších aplikací pro platformu iOS a jejich alternativy.
 

Sociálně

ZoomText Fusion: revoluční plnohodnotné zvětšování a čtení obrazovky

20. 11. 2015 | Petr Řehák

Společnost Ai Squared s potěšením oznamuje příchod nejnovějšího produktu ZoomText Fusion, navrženého pro osoby s pokročilou nebo progresivní zrakovou vadou. ZoomText Fusion nabízí všechny funkce a výhody produktu ZoomText Magnifier/Reader, a navíc přidává úplný modul čtení obrazovky. ZoomText Fusion přináší nejkomplexnější a nejpřívětivější řešení čtení obrazovky, se kterým se můžete na trhu setkat.

ZoomText Fusion přečte úplné informace o činnosti, kterou provádíte a o objektu, se kterým se setkáte, kdekoli se nacházíte. Ať už potřebujete prohlížet webové stránky, psát e-maily, vytvářet dokumenty, pracovat se sešity, vytvářet nebo spouštět prezentace PowerPoint nebo pracovat s vlastními programy, ZoomText Fusion dokáže inteligentně oznamovat vše, co potřebujete slyšet, a to přesně ve chvíli, kdy to chcete slyšet, můžete například chtít ověřit formátování a rozložení dokumentu Word. S programem ZoomText Fusion můžete tuto informaci dostat na vyžádání nebo při revizi dokumentu, a to i bez zrakové kontroly. ZoomText Fusion rovněž podporuje poslední webové standardy, takže váš zážitek z prohlížení webu bude vždy ten nejlepší. Přizpůsobte si míru výřečnosti v libovolném programu.

Díky inovativním nástrojům Centrum školení a Režim výuky bude pro vás seznamování a práce s programem ZoomText Fusion rychlá, snadná a zábavná. Režim výuky vás provede krok po kroku po cestě za poznáním programu Fusion a poskytne mluvené tipy pro interakci s rozličnými ovládacími prvky systému Windows, jako jsou tlačítka, zaškrtávací políčka, editační pole a další. Centrum školení zas nabízí jednoduché a přímočaré rozhraní, jež vás naučí pracovat s programem ZoomText Fusion na vašem počítači prostřednictvím obrazových, zvukových a textových pokynů.

Jeremy Curry, ředitel oddělení produktového managementu, je vizionářem, stojícím za vznikem produktu ZoomText Fusion. Uvědomoval si nesmírný potenciál, jaký v sobě skrývá spojení již kvalitního produktu ZoomText Magnifier/Reader s plnohodnotným programem pro čtení obrazovky. „ZoomText Fusion je zdaleka nejlepším produktem ZoomText, jaký jsme kdy sestavili. Jako produktový manažer jsem sám uživatelem programu ZoomText s progresivní zrakovou vadou a s programem Fusion si mohu být jist, ať bude vývoj mé zrakové vady jakýkoli, že budu moci stále pracovat s počítačem a programem ZoomText.“

Česká lokalizace programu ZoomText Fusion se připravuje, poté bude program, jako všechny ostatní, k dispozici ke stažení na našich webových stránkách v 60denní zkušební verzi. Zároveň dojde k aktualizaci ceníku.

Zpět