Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 10. 6. 2021)

Tato verze, vydaná 1. června, se soustřeďuje na čtení textu, nechybí ale ani množství obecných vylepšení…

(Po 17. 5. 2021)

Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě další aktualizace softwaru telefonů Kapsys…

(St 5. 5. 2021)
Představíme vám a otestujeme několik nejpoužívanějších aplikací pro platformu iOS a jejich alternativy.
 

Sociálně

Aktualizace cen Apple iPhone

13. 7. 2020 | Petr Bokvaj

Je pondělí třináctého a společnost Apple oznámila trvalé snížení cen u vybraných modelů mobilních telefonů iPhone 11 Pro a Apple iPhone 11 Pro Max ve všech paměťových variantách o 2 000 korun.

Pokud uvažujete o koupi iPhonu s úhlopříčkou displeje 6,1'' až 6,5'' palce z oficiální české distribuce, tak neváhejte a vyberte si z našeho online konfigurátoru multifunkčních komunikačních pomůcek, více na: https://www.adaptech.cz/kat/multifunkcni-pomucky. Zjistíte jak snadno a rychle si lze vybrat vhodné řešení právě pro vás :-). Pokud budete mít zájem o větší paměťovou variantu, tak stačí tento požadavek uvést do poznámky a my vám rádi takové řešení nabídneme.

Ve spolupráci s našimi partnery www.iwant.cz a www.smarty.cz máte vždy jistotu, že se jedná o oficiální českou distribuci.

tým Adaptech

Zpět