Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 14. 10. 2021)

Stále se zlepšujeme i na základě vašich podnětů! V našem konfigurátoru počítačových pomůcek naleznete…

(St 13. 10. 2021)

V tomto historickém okénku se zaměříme na terminologii, která už po dobu takřka čtvrt století provází…

(Út 5. 10. 2021)

V dnešní novince si blíže představíme pojem „SMA“, s kterým se můžete mimo jiné setkat při objednávce…

 

Sociálně

Aktualizace cen Apple iPhone

13. 7. 2020 | Petr Bokvaj

Je pondělí třináctého a společnost Apple oznámila trvalé snížení cen u vybraných modelů mobilních telefonů iPhone 11 Pro a Apple iPhone 11 Pro Max ve všech paměťových variantách o 2 000 korun.

Pokud uvažujete o koupi iPhonu s úhlopříčkou displeje 6,1'' až 6,5'' palce z oficiální české distribuce, tak neváhejte a vyberte si z našeho online konfigurátoru multifunkčních komunikačních pomůcek, více na: https://www.adaptech.cz/kat/multifunkcni-pomucky. Zjistíte jak snadno a rychle si lze vybrat vhodné řešení právě pro vás :-). Pokud budete mít zájem o větší paměťovou variantu, tak stačí tento požadavek uvést do poznámky a my vám rádi takové řešení nabídneme.

Ve spolupráci s našimi partnery www.iwant.cz a www.smarty.cz máte vždy jistotu, že se jedná o oficiální českou distribuci.

tým Adaptech

Zpět