Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 14. 10. 2021)

Stále se zlepšujeme i na základě vašich podnětů! V našem konfigurátoru počítačových pomůcek naleznete…

(St 13. 10. 2021)

V tomto historickém okénku se zaměříme na terminologii, která už po dobu takřka čtvrt století provází…

(Út 5. 10. 2021)

V dnešní novince si blíže představíme pojem „SMA“, s kterým se můžete mimo jiné setkat při objednávce…

 

Sociálně

Firefox 3.0.7 čeká na podporu společnosti Dolphin

13. 3. 2009 | Petr Řehák

Včera společnost Dolphin vydala zprávu popisující problémy, které s sebou přináší instalace nejnovější verze webového prohlížeče Mozilla Firefox 3.0.7. Dolphin produkty Supernova, Hal, Lunar a LunarPlus totiž nejsou s touto verzí kompatibilní.

Kontaktovali jsme proto technické oddělení společnosti Dolphin a zajímaly nás důvody, pro které není možné verzi prohlížeče s Dolphin produkty provozovat. Dověděli jsme se, že vývojáři webového prohlížeče provedli zdánlivě malou, avšak pro nás naprosto zásadní změnu v objektovém modelu dokumentu, kterého využívají produkty Dolphin k vyčtení obsahu webové stránky. Problém se projevuje tak, že obsah stránky není správně načten a váš odečítací program se nepřepne do režimu automatického virtuálního kurzoru, který vám umožňuje pohodlný pohyb po stránce. Dle vyjádření technického oddělení společnosti Dolphin je tedy nyní přístupnost této verze webového prohlížeče Firefox podobná, jako kdybyste používali produkty Dolphin ve verzi starší než 10.01, tedy velmi nízká. Vývojáři společnosti Dolphin nyní usilovně pracují na odstranění tohoto problému, prozatím však není známo, kdy se podaří problém odstranit a v jaké verzi produktů Dolphin můžeme očekávat nápravu. Pokud jste si již stáhli a nainstalovali nejnovější verzi 3.0.7 programu Firefox a zjistili jste, že vám váš zvětšovací/odečítací program Dolphin s touto verzí nefunguje, jediné řešení je přeinstalovat program Firefox jeho starší verzí. Poslední funkční verzi 3.0.6 si můžete stáhnout od nás.

Zpět