Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Pá 20. 11. 2020)

(aktualizováno 11. 1. 2021)
SuperNova 19.05, vydaná 18. listopadu, obsahuje řadu vylepšení, včetně…

(St 21. 10. 2020)

Používáte na počítači sociální síť Facebook a jste nevidomí? V tom případě s největší pravděpodobností…

(Pá 2. 10. 2020)

Tato verze, vydaná společností Dolphin dne 28. října, se nese ve znamení oprav několika chyb.

 

Sociálně

Oznámení o postupném uvolňování omezení provozu naší společnosti

27. 4. 2020 | František Žána

Vážení zákazníci,

na základě aktuální situace dochází dnešním dnem k postupnému uvolňování předešlého opatření o omezení provozu naší společnosti.

Od dnešního dne jsme připraveni obnovit osobní předávky zvláštních pomůcek všem zákazníkům, kteří preferují osobní předání, ale také těm, kterým z důvodu předešlého omezení nebylo možné zvláštní pomůcku osobně předat. Předávka se mohla uskutečnit pouze prostřednictvím smluvního přepravce společnosti DPD, které tímto děkujeme.

Je tedy na vašem uvážení a rozhodnutí, zda preferujete osobní předání zvláštní pomůcky, nebo zda zvolíte doručení prostřednictvím smluvního přepravce a následné telefonické zaškolení práce se zvláštní pomůckou proškoleným pracovníkem naší společnosti. Možnost osobního zaškolení práce se zvláštní pomůckou nabízíme také všem, kteří nás o to požádají do čtyř měsíců od okamžiku předání zvláštní pomůcky.

Přejeme všem především zdraví a hodně sil, které budeme ještě potřebovat.

Zvláštní poděkování patří samozřejmě všem složkám a subjektům, které neúnavně pracují v první linii, zajišťují či se podílejí na zajišťování základního fungování společnosti. DĚKUJEME VÁM!

váš tým Adaptech

Zpět