Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Po 13. 7. 2020)

Je pondělí třináctého a společnost Apple oznámila trvalé snížení cen u vybraných modelů mobilních…

(Pá 26. 6. 2020)

Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě další aktualizace softwaru telefonů Kapsys…

(Út 19. 5. 2020)

Poslední aktualizace Windows KB4556799 může způsobit nemálo potíží uživatelům kompenzačních pomůcek.

 

Sociálně

Oznámení o postupném uvolňování omezení provozu naší společnosti

27. 4. 2020 | František Žána

Vážení zákazníci,

na základě aktuální situace dochází dnešním dnem k postupnému uvolňování předešlého opatření o omezení provozu naší společnosti.

Od dnešního dne jsme připraveni obnovit osobní předávky zvláštních pomůcek všem zákazníkům, kteří preferují osobní předání, ale také těm, kterým z důvodu předešlého omezení nebylo možné zvláštní pomůcku osobně předat. Předávka se mohla uskutečnit pouze prostřednictvím smluvního přepravce společnosti DPD, které tímto děkujeme.

Je tedy na vašem uvážení a rozhodnutí, zda preferujete osobní předání zvláštní pomůcky, nebo zda zvolíte doručení prostřednictvím smluvního přepravce a následné telefonické zaškolení práce se zvláštní pomůckou proškoleným pracovníkem naší společnosti. Možnost osobního zaškolení práce se zvláštní pomůckou nabízíme také všem, kteří nás o to požádají do čtyř měsíců od okamžiku předání zvláštní pomůcky.

Přejeme všem především zdraví a hodně sil, které budeme ještě potřebovat.

Zvláštní poděkování patří samozřejmě všem složkám a subjektům, které neúnavně pracují v první linii, zajišťují či se podílejí na zajišťování základního fungování společnosti. DĚKUJEME VÁM!

váš tým Adaptech

Zpět