Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 10. 6. 2021)

Tato verze, vydaná 1. června, se soustřeďuje na čtení textu, nechybí ale ani množství obecných vylepšení…

(Po 17. 5. 2021)

Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě další aktualizace softwaru telefonů Kapsys…

(St 5. 5. 2021)
Představíme vám a otestujeme několik nejpoužívanějších aplikací pro platformu iOS a jejich alternativy.
 

Sociálně

Oznámení

16. 3. 2020 | František Žána

Vážení zákazníci,

byla přijata vládní opatření, která mají za cíl minimalizovat rizika s šířením koronaviru - COVID-19 a to nejen na území České republiky.

Z tohoto důvodu vám tímto oznamujeme, že naše společnost pracuje v omezeném režimu, který nám neumožňuje se věnovat naší činnosti v takovém rozsahu, na který jste u nás zvyklí. Tímto okamžikem přerušujeme osobní předávky pomůcek do odvolání a stejně tak naši terénní pracovníci mají nařízenou "home Office", tedy práci z domova. Uděláme však maximum proto abychom i přes nepříznivou situaci splnili své závazky. V této souvislosti vás žádáme o vaši toleranci v případech, kdy se nám nepodaří vyhovět všem vašim požadavkům v plánovaném termínu. Uděláme však maximum proto, abychom zajistili vše pro včasné vyřízení vašich požadavků.

Všem přejeme, aby nadcházející období ve zdraví přečkali a byli ohleduplní a chápaví ke svému okolí.

Byť jsou naše kapacity a možnosti v současné době omezeny, jsme připraveni vám za symbolický poplatek zapůjčit některé z námi nabízených pomůcek. V případě vašeho zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat. Pomůcky do 50 000 Kč jsme připraveni vám zapůjčit za 1 000 Kč s DPH měsíčně. pomůcky nad tuto částku jsme připraveni vám zapůjčit za 1 500 Kč měsíčně. V konkrétních individuálních případech jsme připraveni vám tyto pomůcky zapůjčit i zcela zdarma až na několik týdnů.

Jsme tu pro všechny, kteří naši pomoc potřebují.

Váš tým Adaptech - přejeme všem hodně sil.

Jednatel společnosti

Zpět