Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 14. 10. 2021)

Stále se zlepšujeme i na základě vašich podnětů! V našem konfigurátoru počítačových pomůcek naleznete…

(St 13. 10. 2021)

V tomto historickém okénku se zaměříme na terminologii, která už po dobu takřka čtvrt století provází…

(Út 5. 10. 2021)

V dnešní novince si blíže představíme pojem „SMA“, s kterým se můžete mimo jiné setkat při objednávce…

 

Sociálně

Nová verze produktu ESET NOD32 Antivirus

26. 2. 2009 | Petr Řehák

Začátkem příštího týdne se dostanou do prodeje nové verze produktů ESET NOD32 Antivirus a ESET Smart Security, tentokrát jde o verzi 4. Protože změny nejsou zanedbatelné, podívejme se v krátkosti na jejich výčet.

Novinky v produktu ESET NOD32 Antivirus 4.0 (standardně dodávaný jako součást kompenzační pomůcky)

 • Chytřejší kontrola - ESET NOD32 Antivirus kontroluje komunikační kanály se šifrováním SSL, jako jsou HTTPS a POP3S, a inteligentním způsobem kontroluje komprimované soubory.
 • Čistý a bezpečný e–mail - Kontrola zpráv doručovaných pomocí programů Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Windows Live Mail, Windows Mail či dalších poštovních klientů POP3.
 • Zabezpečení přenosných médií - V případě médií s automatickým spouštěním ESET NOD32 Antivirus zajišťuje kontrolu souboru autorun.inf a přidružených souborů v okamžiku vložení média. Zároveň také provádí kontrolu všech souborů na všech přenosných médiích v okamžiku přístupu nebo během úplné kontroly daného média.
 • Systémové nástroje - Nástroje ESET SysInspector a ESET SysRescue zjednodušují diagnostiku a opravu napadených systémů. ESET SysInspector vytváří komplexní report o daném počítači. Pomocí ESET SysRescue lze vytvářet záchranná bootovací CD/DVD nebo USB paměti, pomocí nichž lze napadené počítače opravit.
 • Sebeobrana - Produkt ESET NOD32 Antivirus disponuje technologií, která jej chrání před škodlivým kódem usilujícím o poškození nebo deaktivaci antivirového programu.

Novinky v produktu ESET Smart Security 4.0

 • Chytřejší kontrola - ESET Smart Security kontroluje komunikační kanály se šifrováním SSL, jako jsou HTTPS a POP3S, a inteligentním způsobem kontroluje komprimované soubory.
 • Inteligentní firewall - Nový režim učení automaticky vytváří pravidla pro firewall tím, že sleduje, jakým způsobem počítač používáte, a nabízí i rozšířené režimy nastavení firewallu pro uživatele s pokročilejšími znalostmi a konkrétními požadavky na nastavení.
 • Zdokonalená ochrana proti spamu - ESET Smart Security se nyní postará o obtěžující spam díky menšímu, rychlejšímu a ještě účinnějšímu antispamovému filtru.
 • Zabezpečení přenosných médií - V případě médií s automatickým spouštěním ESET Smart Security zajišťuje kontrolu souboru autorun.inf a přidružených souborů v okamžiku připojení média. Zároveň také provádí kontrolu všech souborů na všech přenosných médiích v okamžiku přístupu nebo během úplné kontroly daného média.
 • Systémové nástroje - ESET SysInspector a ESET SysRescue zjednodušují diagnostiku a opravu napadených systémů. ESET SysInspector vytváří komplexní report o daném počítači. Pomocí ESET SysRescue lze vytvářet záchranná bootovací CD/DVD nebo USB paměti, pomocí nichž lze napadené počítače opravit.
 • Sebeobrana - Produkt ESET Smart Security disponuje technologií, která jej chrání před škodlivým kódem usilujícím o poškození nebo deaktivaci antivirového programu.

Podmínky upgrade

Pro uživatele s platnou licencí produktů ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security 3.0 je přechod na verzi 4.0 bezplatný. Pro přechod na nový systém je nutné starší systém přeinstalovat. V průběhu příštího týdne se nová verze produktu ESET NOD32 Antivirus objeví v sekci Ke stažení.

Zpět