Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 10. 6. 2021)

Tato verze, vydaná 1. června, se soustřeďuje na čtení textu, nechybí ale ani množství obecných vylepšení…

(Po 17. 5. 2021)

Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě další aktualizace softwaru telefonů Kapsys…

(St 5. 5. 2021)
Představíme vám a otestujeme několik nejpoužívanějších aplikací pro platformu iOS a jejich alternativy.
 

Sociálně

Nová verze produktu ESET NOD32 Antivirus

26. 2. 2009 | Petr Řehák

Začátkem příštího týdne se dostanou do prodeje nové verze produktů ESET NOD32 Antivirus a ESET Smart Security, tentokrát jde o verzi 4. Protože změny nejsou zanedbatelné, podívejme se v krátkosti na jejich výčet.

Novinky v produktu ESET NOD32 Antivirus 4.0 (standardně dodávaný jako součást kompenzační pomůcky)

 • Chytřejší kontrola - ESET NOD32 Antivirus kontroluje komunikační kanály se šifrováním SSL, jako jsou HTTPS a POP3S, a inteligentním způsobem kontroluje komprimované soubory.
 • Čistý a bezpečný e–mail - Kontrola zpráv doručovaných pomocí programů Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Windows Live Mail, Windows Mail či dalších poštovních klientů POP3.
 • Zabezpečení přenosných médií - V případě médií s automatickým spouštěním ESET NOD32 Antivirus zajišťuje kontrolu souboru autorun.inf a přidružených souborů v okamžiku vložení média. Zároveň také provádí kontrolu všech souborů na všech přenosných médiích v okamžiku přístupu nebo během úplné kontroly daného média.
 • Systémové nástroje - Nástroje ESET SysInspector a ESET SysRescue zjednodušují diagnostiku a opravu napadených systémů. ESET SysInspector vytváří komplexní report o daném počítači. Pomocí ESET SysRescue lze vytvářet záchranná bootovací CD/DVD nebo USB paměti, pomocí nichž lze napadené počítače opravit.
 • Sebeobrana - Produkt ESET NOD32 Antivirus disponuje technologií, která jej chrání před škodlivým kódem usilujícím o poškození nebo deaktivaci antivirového programu.

Novinky v produktu ESET Smart Security 4.0

 • Chytřejší kontrola - ESET Smart Security kontroluje komunikační kanály se šifrováním SSL, jako jsou HTTPS a POP3S, a inteligentním způsobem kontroluje komprimované soubory.
 • Inteligentní firewall - Nový režim učení automaticky vytváří pravidla pro firewall tím, že sleduje, jakým způsobem počítač používáte, a nabízí i rozšířené režimy nastavení firewallu pro uživatele s pokročilejšími znalostmi a konkrétními požadavky na nastavení.
 • Zdokonalená ochrana proti spamu - ESET Smart Security se nyní postará o obtěžující spam díky menšímu, rychlejšímu a ještě účinnějšímu antispamovému filtru.
 • Zabezpečení přenosných médií - V případě médií s automatickým spouštěním ESET Smart Security zajišťuje kontrolu souboru autorun.inf a přidružených souborů v okamžiku připojení média. Zároveň také provádí kontrolu všech souborů na všech přenosných médiích v okamžiku přístupu nebo během úplné kontroly daného média.
 • Systémové nástroje - ESET SysInspector a ESET SysRescue zjednodušují diagnostiku a opravu napadených systémů. ESET SysInspector vytváří komplexní report o daném počítači. Pomocí ESET SysRescue lze vytvářet záchranná bootovací CD/DVD nebo USB paměti, pomocí nichž lze napadené počítače opravit.
 • Sebeobrana - Produkt ESET Smart Security disponuje technologií, která jej chrání před škodlivým kódem usilujícím o poškození nebo deaktivaci antivirového programu.

Podmínky upgrade

Pro uživatele s platnou licencí produktů ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security 3.0 je přechod na verzi 4.0 bezplatný. Pro přechod na nový systém je nutné starší systém přeinstalovat. V průběhu příštího týdne se nová verze produktu ESET NOD32 Antivirus objeví v sekci Ke stažení.

Zpět