Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 10. 6. 2021)

Tato verze, vydaná 1. června, se soustřeďuje na čtení textu, nechybí ale ani množství obecných vylepšení…

(Po 17. 5. 2021)

Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě další aktualizace softwaru telefonů Kapsys…

(St 5. 5. 2021)
Představíme vám a otestujeme několik nejpoužívanějších aplikací pro platformu iOS a jejich alternativy.
 

Sociálně

Rok s Dolphinem

3. 4. 2019 | Petr Bokvaj

Vážení přátelé a kolegové,

s radostí vám oznamujeme, že se nám podařilo uskutečnit něco, co v České republice dosud nemá obdoby.

Ve spolupráci se společností Dolphin Computer Access přicházíme s nabídkou používání vybraného speciálního softwaru společnosti Dolphin po dobu 12 měsíců zcela zdarma. Tato jedinečná nabídka platí pro organizace, které nabízejí pomoc a podporu především zrakově postiženým osobám a lidem s kombinovanými vadami. Registrace pro získání bezplatné licence je možná až do konce května 2019.

Bližší informace o této akci a několik slov o tom, co nás k ní vedlo, najdete v přiloženém dokumentu. Na vaše případné dotazy rádi odpovíme.

S přátelským pozdravem

Adaptech s.r.o.

Jak to vše začalo

Od samotného zrodu naší společnosti Adaptech s.r.o. máme stále stejný cíl – přinášet zrakově postiženým kvalitní, ale přitom cenově dostupná řešení, která jdou ruku v ruce s možnostmi nejmodernějších technologií. Tato akce je tak přirozenou součástí toho, o co usilujeme už mnoho let.

Co nás k této akci vede

Věříme, že praxe a osobní zkušenost je důležitou součástí toho, jak naplno rozvinout potenciál kvalitního speciálního softwaru. V Adaptechu jsme proto hledali způsob, jak zajistit, aby se mohly organizace pomáhající zrakově postiženým důkladně a zároveň přívětivou formou seznámit s nejnovějšími možnostmi softwaru společnosti Dolphin, kterou v Česku a na Slovensku zastupujeme. My už dobré osobní zkušenosti máme, nyní nabízíme stejnou možnost také vám.

Co nabízíme

Bezplatnou licenci na dobu 12 měsíců nabízíme k jednomu z níže uvedených produktů. Výběr je zcela na vás. Abyste tuto licenci získali, stačí pouze zaregistrovat pověřeného nebo oprávněného člena vaší organizace či speciálního centra.

 • SuperNova Lupa (SuperNova Magnifier)
  Tato verze speciálního softwaru obsahuje kvalitní zvětšovací lupu s četnými možnostmi, jak ji přizpůsobit osobním potřebám uživatele.
 • SuperNova Lupa s hlasovou podporou (SuperNova Magnifier & Speech)
  Součástí této verze speciálního softwaru je kromě kvalitní zvětšovací lupy také funkce čtení textu, který se nachází pod ukazatelem myši, systémovým kurzorem nebo na webové stránce.
 • SuperNova Předčítací lupa (SuperNova Magnifier & Screen Reader)
  Lze říci, že tato verze je 3 v 1. Obsahuje funkci zvětšovací lupy a odečítače obrazovky, zároveň také umí předčítat text, který se nachází pod ukazatelem myši. Nabízí tedy bohaté možnosti nastavení a je vhodná pro nejširší skupinu zrakově postižených.
 • Dolphin ScreenReader
  Tuto verzi tvoří kvalitní odečítač obrazovky, který je možné si stejně jako předchozí uvedené verze přizpůsobit dle osobních preferencí a potřeb.

Pokud budete mít zájem, v následujícím období (po uplynutí 12 měsíců nebo i během nich) můžete získat osvědčení k provádění školení daného softwaru po dobu max. 1 roku.

Registrace

Naše nabídka platí pro Tyfloservis, krajská TyfloCentra a další speciální centra a neziskové organizace (dále jen „organizace“), které pomáhají a podporují lidi se zrakovým nebo kombinovaným postižením. Za jednu organizaci se vždy registruje jedna odpovědná či pověřená osoba, a to tak, že uvede:

 • Křestní jméno
 • Příjmení
 • Název organizace
 • Pracovní zařazení v organizaci
 • Kontaktní telefon (pevnou linku a mobil, popř. pouze mobil)
 • E-mail
 • Proti těmto údajům poskytneme jednu licenci zdarma na dobu 12 měsíců, aby se pracovníci registrované organizace pohodlně seznámili s možnostmi a schopnostmi vybraného softwaru.

  Nabídka platí pouze do konce května 2019.

  Registrujte se ještě dnes!

  Kontakt

  Velmi nás těší, že jsme takovou revoluční nabídku dokázali pro český trh a zdejší organizace zajistit. Zaujali jsme vás? Chcete se s produkty společnosti Dolphin seznámit? Neváhejte a kontaktujte nás!

  Adaptech s.r.o.
  Smetáčkova 1484/2
  Praha 5 – Stodůlky
  158 00

  Telefon:
  +420 222 980 011
  +420 605 345 345
  E-mail: info@adaptech.cz

  Zpět