Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 14. 10. 2021)

Stále se zlepšujeme i na základě vašich podnětů! V našem konfigurátoru počítačových pomůcek naleznete…

(St 13. 10. 2021)

V tomto historickém okénku se zaměříme na terminologii, která už po dobu takřka čtvrt století provází…

(Út 5. 10. 2021)

V dnešní novince si blíže představíme pojem „SMA“, s kterým se můžete mimo jiné setkat při objednávce…

 

Sociálně

Rok s Dolphinem

3. 4. 2019 | Petr Bokvaj

Vážení přátelé a kolegové,

s radostí vám oznamujeme, že se nám podařilo uskutečnit něco, co v České republice dosud nemá obdoby.

Ve spolupráci se společností Dolphin Computer Access přicházíme s nabídkou používání vybraného speciálního softwaru společnosti Dolphin po dobu 12 měsíců zcela zdarma. Tato jedinečná nabídka platí pro organizace, které nabízejí pomoc a podporu především zrakově postiženým osobám a lidem s kombinovanými vadami. Registrace pro získání bezplatné licence je možná až do konce května 2019.

Bližší informace o této akci a několik slov o tom, co nás k ní vedlo, najdete v přiloženém dokumentu. Na vaše případné dotazy rádi odpovíme.

S přátelským pozdravem

Adaptech s.r.o.

Jak to vše začalo

Od samotného zrodu naší společnosti Adaptech s.r.o. máme stále stejný cíl – přinášet zrakově postiženým kvalitní, ale přitom cenově dostupná řešení, která jdou ruku v ruce s možnostmi nejmodernějších technologií. Tato akce je tak přirozenou součástí toho, o co usilujeme už mnoho let.

Co nás k této akci vede

Věříme, že praxe a osobní zkušenost je důležitou součástí toho, jak naplno rozvinout potenciál kvalitního speciálního softwaru. V Adaptechu jsme proto hledali způsob, jak zajistit, aby se mohly organizace pomáhající zrakově postiženým důkladně a zároveň přívětivou formou seznámit s nejnovějšími možnostmi softwaru společnosti Dolphin, kterou v Česku a na Slovensku zastupujeme. My už dobré osobní zkušenosti máme, nyní nabízíme stejnou možnost také vám.

Co nabízíme

Bezplatnou licenci na dobu 12 měsíců nabízíme k jednomu z níže uvedených produktů. Výběr je zcela na vás. Abyste tuto licenci získali, stačí pouze zaregistrovat pověřeného nebo oprávněného člena vaší organizace či speciálního centra.

 • SuperNova Lupa (SuperNova Magnifier)
  Tato verze speciálního softwaru obsahuje kvalitní zvětšovací lupu s četnými možnostmi, jak ji přizpůsobit osobním potřebám uživatele.
 • SuperNova Lupa s hlasovou podporou (SuperNova Magnifier & Speech)
  Součástí této verze speciálního softwaru je kromě kvalitní zvětšovací lupy také funkce čtení textu, který se nachází pod ukazatelem myši, systémovým kurzorem nebo na webové stránce.
 • SuperNova Předčítací lupa (SuperNova Magnifier & Screen Reader)
  Lze říci, že tato verze je 3 v 1. Obsahuje funkci zvětšovací lupy a odečítače obrazovky, zároveň také umí předčítat text, který se nachází pod ukazatelem myši. Nabízí tedy bohaté možnosti nastavení a je vhodná pro nejširší skupinu zrakově postižených.
 • Dolphin ScreenReader
  Tuto verzi tvoří kvalitní odečítač obrazovky, který je možné si stejně jako předchozí uvedené verze přizpůsobit dle osobních preferencí a potřeb.

Pokud budete mít zájem, v následujícím období (po uplynutí 12 měsíců nebo i během nich) můžete získat osvědčení k provádění školení daného softwaru po dobu max. 1 roku.

Registrace

Naše nabídka platí pro Tyfloservis, krajská TyfloCentra a další speciální centra a neziskové organizace (dále jen „organizace“), které pomáhají a podporují lidi se zrakovým nebo kombinovaným postižením. Za jednu organizaci se vždy registruje jedna odpovědná či pověřená osoba, a to tak, že uvede:

 • Křestní jméno
 • Příjmení
 • Název organizace
 • Pracovní zařazení v organizaci
 • Kontaktní telefon (pevnou linku a mobil, popř. pouze mobil)
 • E-mail
 • Proti těmto údajům poskytneme jednu licenci zdarma na dobu 12 měsíců, aby se pracovníci registrované organizace pohodlně seznámili s možnostmi a schopnostmi vybraného softwaru.

  Nabídka platí pouze do konce května 2019.

  Registrujte se ještě dnes!

  Kontakt

  Velmi nás těší, že jsme takovou revoluční nabídku dokázali pro český trh a zdejší organizace zajistit. Zaujali jsme vás? Chcete se s produkty společnosti Dolphin seznámit? Neváhejte a kontaktujte nás!

  Adaptech s.r.o.
  Smetáčkova 1484/2
  Praha 5 – Stodůlky
  158 00

  Telefon:
  +420 222 980 011
  +420 605 345 345
  E-mail: info@adaptech.cz

  Zpět