Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 605 345 345
 

Novinky

(Čt 10. 6. 2021)

Tato verze, vydaná 1. června, se soustřeďuje na čtení textu, nechybí ale ani množství obecných vylepšení…

(Po 17. 5. 2021)

Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě další aktualizace softwaru telefonů Kapsys…

(St 5. 5. 2021)
Představíme vám a otestujeme několik nejpoužívanějších aplikací pro platformu iOS a jejich alternativy.
 

Sociálně

Zásuvné moduly pro Total Commander

25. 6. 2008 | Petr Řehák

Téměř po půl roce vydává firma Adaptech s.r.o. novou verzi svého oblíbeného balíčku Zásuvné moduly pro TC, nyní ve verzi 1.36.0.943. Níže je uveden seznam hlavních novinek.

  • Odebrán zásuvný modul Nové verze programů. Důvodem je velice náročná správa seznamů kontrolovaných programů, jelikož obsah webových stránek je v mnoha případech velice často měněn, a tak se vytvořené seznamy stávají zastaralými a nepoužitelnými, což byl případ i přiložených dvou seznamů. Navíc, i kdybychom ponechali samotný modul bez seznamů součástí balíčku, mnozí uživatelé by si nedokázali vytvářet a spravovat vlastní seznamy, protože tato činnost vyžaduje znalost práce se zdrojovým kódem stránky.
  • Aktualizován modul Schránka, který v nové verzi umožňuje díky svým zásuvným modulům pořizovat snímek libovolného výřezu obrazovky, přičemž sejmout můžete nejen obraz, ale i ikonu, kurzor, text nebo jméno třídy vybraného okna.
  • Nastavení modulu Vypalování CD/DVD bylo upraveno tak, aby bylo možné vybrat rychlost vypalování. Vedlejším efektem této změny nastavení je krátké zdržení při každém vstupu do dialogu vypalování, kdy zásuvný modul prověřuje rychlosti vypalování podporované vypalovačkou a vloženým médiem. Toto zdržení by však nemělo být delší než 2 sekundy.

O dalších změnách si můžete přečíst v souboru Novinky.txt, který se otevře po dokončení instalace. Protože novinek není málo, rozhodně doporučujeme stáhnout novou verzi tohoto balíčku.

A aby toho nebylo málo, rovněž jsme na naše stránky umístili novou verzi programu Total Commander 7.03, kterou tedy rovněž doporučujeme stáhnout.

Zpět