Web adaptech.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu fungování, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zároveň ke zjednodušení při práci se sociálními sítěmi. Nastavení ukládání cookies můžete kdykoliv změnit zde
Telefon:
+420 222 980 011
+420 605 345 345
 

Novinky

(Sun 14. 7. 2019)
Dnes jsme spustili aktualizovaný konfigurátor počítačových pomůcek. ...
(Wed 10. 7. 2019)
Uživatelé klávesnice mohou nyní díky Dolphin produktům verze 18.03 vydané 9. července zachyc ...
(Mon 8. 7. 2019)
Rádi bychom vám tímto oznámili, že od aktuální vyšlé verze přebíráme zajištění sloven ...
 

Sociálně

Multifunkční elektronické komunikační pomůcky pro těžce zrakově postižené

Digitální komunikace je v dnešní době samozřejmostí. Pro nevidomé a těžce zrakově postižené ale představuje bariéru, kterou se snaží překonat právě pomůcky pro elektronickou komunikaci.

V dnešní době se většinou nabízí dotykové chytré mobilní přístroje primárně určené pro vidící, které jsou uzpůsobeny pro nevidomé pouze softwarovým odečítačem a ovládané dotykovými gesty. Bohužel jen malé množství uživatelů je může označit za vhodné a použitelné, protože jejich ovládání předpokládá hlubší technické znalosti a nemalou míru zručnosti.

Adaptech s.r.o. nabízí zcela ojedinělé řešení, a to přístroje SmartVision 2, které jsou plně ovladatelé přes vestavěnou klávesnici.

Přístroj SmartVision 2 NAVi navíc obsahuje jednoduchou, ale přesnou navigaci, která je speciálně navržena pro potřeby slabozrakých a zrakově postižených lidí. Její použití nepředpokládá datové připojení, veškerá data jsou v paměti přístroje.

Často se setkáváme s názorem, že běžné navigace pro potřeby slabozrakých a nevidomých dostačují, ale není tomu tak. Navigace v našich produktech je plně přístupná, je možné jí plně ovládat pomocí hmatných hardwarových tlačítek nebo případně hlasem.

Nabízíme tyto Multifunkční elektronické komunikační pomůcky pro těžce zrakově postižené: