Vítejte na stránkách společnosti adaptech
Telefon:
+420 222 980 011
+420 605 345 345
 

Novinky

(Mon 17. 12. 2018)
Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě první aktualizace softwaru telefon ...
(Mon 17. 12. 2018)
Společnost Adaptech s potěšením oznamuje, že je na světě další aktualizace softwaru telefon ...
(Thu 22. 11. 2018)
Předevčírem vydaná verze produktů Dolphin SuperNova a ScreenReader se soustřeďuje předevší ...
 

Sociálně

Multifunkční elektronické komunikační pomůcky pro těžce zrakově postižené

Digitální komunikace je v dnešní době samozřejmostí. Pro nevidomé a těžce zrakově postižené ale představuje bariéru, kterou se snaží překonat právě pomůcky pro elektronickou komunikaci.

V dnešní době se většinou nabízí dotykové chytré mobilní přístroje primárně určené pro vidící, které jsou uzpůsobeny pro nevidomé pouze softwarovým odečítačem a ovládané dotykovými gesty. Bohužel jen malé množství uživatelů je může označit za vhodné a použitelné, protože jejich ovládání předpokládá hlubší technické znalosti a nemalou míru zručnosti.

Adaptech s.r.o. nabízí zcela ojedinělé řešení, a to přístroje SmartVision 2, které jsou plně ovladatelé přes vestavěnou klávesnici.

Přístroj SmartVision 2 NAVi navíc obsahuje jednoduchou, ale přesnou navigaci, která je speciálně navržena pro potřeby slabozrakých a zrakově postižených lidí. Její použití nepředpokládá datové připojení, veškerá data jsou v paměti přístroje.

Často se setkáváme s názorem, že běžné navigace pro potřeby slabozrakých a nevidomých dostačují, ale není tomu tak. Navigace v našich produktech je plně přístupná, je možné jí plně ovládat pomocí hmatných hardwarových tlačítek nebo případně hlasem.

Nabízíme tyto Multifunkční elektronické komunikační pomůcky pro těžce zrakově postižené: